Synonyms (2.1.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Actions
bg: Действия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Search
bg: Търси

en: Synonyms
bg: Синоними

en: Select
bg: Избери
