Synonyms (2.1.4) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Search
fi: Etsi

en: Synonyms
fi: Synonyymit

en: Contains
fi: Sisältää

en: Widget
fi: Widgetti

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Select
fi: Valitse

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Starts with
fi: Alkaa

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti

en: Providers
fi: Tarjoajat

en: Exposed
fi: Näytetään käyttäjille

en: Validate @label
fi: Validoi @label
