Synonyms (2.1.4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ
