Synonyms (2.1.4) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Search
si: සොයන්න
