Synonyms (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Synonyms
vi: Từ đồng nghĩa

en: Manage
vi: Quản lý

en: ID
vi: Mã

en: Contains
vi: Chứa

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Select
vi: Chọn

en: Starts with
vi: Bắt đầu với

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt
