Synonyms (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Search
hr: Pretraga

en: Synonyms
hr: Sinonimi

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Contains
hr: Sadrži

en: Widget
hr: Cinculator

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
