synorders (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас
