SynOrders (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Phone
bg: Телефон

en: Orders
bg: Поръчки

en: Apply
bg: Търси

en: Total price
bg: Обща цена
