SynOrders (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Phone
lt: Telefonas

en: First name
lt: Vardas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Total price
lt: Viso kaina

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
