SynOrders (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Phone
ru: Телефон

en: Desc
ru: По убыванию

en: First name
ru: Имя

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Orders
ru: Заказы

en: Apply
ru: Применить

en: Surname
ru: Фамилия

en: Offset
ru: Пропустить

en: Total price
ru: Общая стоимость

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Order Number
ru: Номер заказа

en: Download Excel
ru: Скачать Excel
