SynOrders (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Phone
sv: Telefon

en: Desc
sv: Fallande

en: First name
sv: Förnamn

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Orders
sv: Beställningar

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Total price
sv: Totalt pris

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
