SynOrders (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: User
de: Benutzer

en: Email
de: E-Mail

en: Created
de: Erstellt

en: Page
de: Seite

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Desc
de: Absteigend

en: First name
de: Vorname

en: Sort by
de: Sortierung

en: Orders
de: Bestellungen

en: Apply
de: Anwenden

en: Surname
de: Nachname

en: Offset
de: Versatz

en: Total price
de: Gesamtsumme

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Asc
de: Aufsteigend
