SynOrders (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
