SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.26) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Empty
bo: སྟོང་པ
