SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.26) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Quantity
hi: मात्रा

en: Date
hi: तारीख

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Empty
hi: खाली
