SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.27) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Currency
lt: Valiuta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Date
lt: Data

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Price
lt: Kaina

en: Empty
lt: Tuščia

en: Product
lt: Prekė

en: Order total
lt: Viso mokėti

en: Order number
lt: Užsakymo numeris
