SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.28) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Currency
fa: واحد پول

en: Quantity
fa: تعداد

en: Date
fa: تاریخ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Price
fa: قیمت

en: Empty
fa: خالی

en: Product
fa: محصول

en: Order total
fa: کل سفارش

en: Order number
fa: شماره سفارش
