SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.28) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Currency
id: Mata uang

en: Quantity
id: Kuantitas

en: Date
id: Tanggal

en: Settings
id: Pengaturan

en: Price
id: Harga

en: Empty
id: Kosong

en: Product
id: Produk

en: Order total
id: Total Order

en: Order number
id: Nomor Order
