SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.28) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Price
sr: Цена

en: Order total
sr: Укупно поруџбина

en: Order number
sr: Број поруџбине
