SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.28) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Currency
uk: Валюта

en: Quantity
uk: Кількість

en: Date
uk: Дата

en: Settings
uk: Налаштування

en: Price
uk: Ціна

en: Empty
uk: Порожньо

en: Product
uk: Товар

en: Return
uk: Повернення

en: Sales
uk: Продажі

en: Order total
uk: Сума замовлення

en: Order number
uk: Номер замовлення

en: Gateway
uk: Шлюз
