SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.29) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Currency
fi: Valuutta

en: Quantity
fi: Määrä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Price
fi: Hinta

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Product
fi: Tuote

en: Sales
fi: Myynti

en: Order total
fi: Tilauksen kokonaissumma

en: Order number
fi: Tilauksen numero
