SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.30) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Currency
ca: Moneda

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Date
ca: Data

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Price
ca: Preu

en: Empty
ca: Buit

en: Product
ca: Producte

en: Return
ca: Retorna

en: Sales
ca: Vendes

en: Order total
ca: Total comanda

en: Order number
ca: Número de comanda
