SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.30) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Date
pt: Data

en: Settings
pt: Configurações

en: Price
pt: Preço

en: Empty
pt: Vazio

en: Product
pt: Produto

en: Sales
pt: Vendas

en: Order total
pt: Total do pedido

en: Order number
pt: Número do pedido
