SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.30) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Currency
sk: Mena

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Date
sk: Dátum

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Price
sk: Cena

en: Empty
sk: Prázdne

en: Product
sk: Produkt

en: Sales
sk: Predaj

en: Order total
sk: Objednávka celkom

en: Order number
sk: Číslo objednávky
