SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.31) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Quantity
he: כמות

en: Date
he: תאריך

en: Settings
he: הגדרות

en: Price
he: מחיר

en: Empty
he: ריק

en: Product
he: מוצר

en: Order total
he: סה"כ הזמנה

en: Order number
he: מספר הזמנה
