SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.31) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Currency
hr: Valuta

en: Quantity
hr: Količina

en: Date
hr: Datum

en: Settings
hr: Postavke

en: Price
hr: Cijena

en: Empty
hr: Prazno

en: Product
hr: Proizvod
