SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.31) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Currency
lv: Valūta

en: Quantity
lv: Skaits

en: Date
lv: Datums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Price
lv: Cena

en: Empty
lv: Tukšs

en: Product
lv: Prece

en: Order total
lv: Pasūtījuma summa

en: Order number
lv: Pasūtījuma numurs
