SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.31) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Currency
nl: Valuta

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Date
nl: Datum

en: Settings
nl: Instellingen

en: Price
nl: Prijs

en: Empty
nl: Leeg

en: Return
nl: Terugkeren

en: Sales
nl: Verkoop

en: Order total
nl: Totaal bestelling

en: Order number
nl: Bestelnummer
