SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.32) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Quantity
ar: الكمية

en: Date
ar: التاريخ

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Price
ar: السعر

en: Empty
ar: فارغ

en: Product
ar: المنتج

en: Order total
ar: مجموع الطلب

en: Order number
ar: رقم الطلب
