SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.32) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
ga: Méid

en: Price
ga: Praghas

en: Product
ga: Táirge

en: Order total
ga: Iomlán an t-ordaithe

en: Order number
ga: Uimhir an t-ordaithe
