SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.32) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Currency
gl: Divisa

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Date
gl: Data

en: Settings
gl: Axustes

en: Price
gl: Prezo

en: Empty
gl: Valeiro

en: Product
gl: Produto

en: Order total
gl: Pedido Total

en: Order number
gl: Número de pedido
