SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.33) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Currency
es: Moneda

en: Quantity
es: Cantidad

en: Date
es: Fecha

en: Settings
es: Configuración

en: Price
es: Precio

en: Empty
es: Vacío

en: Product
es: Producto

en: Return
es: Volver

en: Sales
es: Ventas

en: Order total
es: Total del pedido

en: Order number
es: Número de pedido
