SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.34) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Quantity
ta: அளவு

en: Date
ta: தேதி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Empty
ta: காலி
