SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.35) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: Return
kn: ಹಿಂದಿರುಗು
