SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.36) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Currency
et: Valuuta

en: Quantity
et: Kogus

en: Date
et: Kuupäev

en: Settings
et: Seaded

en: Price
et: Hind

en: Empty
et: Tühi

en: Product
et: Toode

en: Order total
et: Tellimus kokku

en: Order number
et: Tellimuse number
