SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.36) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Currency
hu: Pénznem

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Date
hu: Dátum

en: Settings
hu: Beállítások

en: Price
hu: Ár

en: Empty
hu: Üres

en: Product
hu: Termék

en: Order total
hu: A rendelés végösszege

en: Order number
hu: Rendelés száma

en: Gateway
hu: Átjáró
