SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.38) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Quantity
af: Aantal

en: Date
af: Datum

en: Settings
af: Verstellings

en: Price
af: Prys

en: Product
af: Produk

en: Order number
af: Bestelligsnommer
