SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.39) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
nn: Mengd

en: Date
nn: Dato

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Price
nn: Pris

en: Empty
nn: Tom

en: Product
nn: Vare
