SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.40) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Date
bg: Дата

en: Settings
bg: Настройки

en: Price
bg: Цена

en: Empty
bg: Празно

en: Product
bg: Продукт
