SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.41) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Currency
ja: 通貨

en: Quantity
ja: 数量

en: Date
ja: 日付

en: Settings
ja: 設定

en: Price
ja: 価格

en: Empty
ja: 空

en: Product
ja: 商品

en: Return
ja: 戻る

en: Order total
ja: 注文合計

en: Order number
ja: 注文番号
