SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.41) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Currency
sv: Valuta

en: Quantity
sv: Antal

en: Date
sv: Datum

en: Settings
sv: Inställningar

en: Price
sv: Pris

en: Empty
sv: Töm

en: Product
sv: Vara

en: Sales
sv: Försäljning

en: Order total
sv: Total beställning

en: Order number
sv: Beställningsnummer
