SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.42) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Currency
ro: Monedă

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Date
ro: Data

en: Settings
ro: Setări

en: Price
ro: Preţ

en: Empty
ro: Gol

en: Product
ro: Produs

en: Order total
ro: Total comandă

en: Order number
ro: Număr comandă
