SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.42) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Price
vi: Giá

en: Empty
vi: Trống

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Return
vi: Trở về

en: Order number
vi: Mã đơn hàng

en: Gateway
vi: Máy cổng
