SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.43) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Price
el: Tιμή

en: Empty
el: Κενό

en: Product
el: Προϊόν

en: Order total
el: Σύνολο παραγγελίας

en: Order number
el: Αριθμός παραγγελίας
