SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.45) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Currency
da: Valuta

en: Quantity
da: Mængde

en: Date
da: Dato

en: Settings
da: Indstillinger

en: Price
da: Pris

en: Close
da: Luk

en: Empty
da: Tom

en: Product
da: Produkt

en: Order total
da: Ordretotal

en: Order number
da: Ordrenummer
