SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.45) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Currency
fr: Devise

en: Quantity
fr: Quantité

en: Settings
fr: Paramètres

en: Price
fr: Prix

en: Close
fr: Fermer

en: Empty
fr: Vide

en: Product
fr: Produit

en: Return
fr: Retour

en: Sales
fr: Ventes

en: Order total
fr: Total de la commande

en: Order number
fr: Numéro de commande

en: Gateway
fr: Passerelle
