SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.46) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Currency
it: Valuta

en: Quantity
it: Quantità

en: Date
it: Data

en: Settings
it: Impostazioni

en: Price
it: Prezzo

en: Close
it: Chiudi

en: Empty
it: Vuoto

en: Product
it: Prodotto

en: Sales
it: Vendite

en: Order total
it: Totale dell'ordine

en: Order number
it: Numero d'ordine
