SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.46) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Date
te: తేదీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Close
te: మూసివేయి
