SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.47) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Currency
de: Währung

en: Quantity
de: Anzahl

en: Date
de: Datum

en: Settings
de: Einstellungen

en: Price
de: Preis

en: Close
de: Schließen

en: Empty
de: Leer

en: Product
de: Produkt

en: Return
de: Zurück

en: Sales
de: Verkäufe

en: Order total
de: Gesamtbetrag

en: Order number
de: Bestellnummer
