SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.47) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Currency
oc: Devisa

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Date
oc: Data

en: Settings
oc: Paramètres

en: Close
oc: Tampar

en: Empty
oc: Void

en: Product
oc: Produit
